Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygrali apartament na Willowej na rocznicę ślubu (wideo)

Utworzony przez HG55, 17 czerwca 2010 r. o 18:39
23m2 ? nie mogę uwierzyć, że cieszyli się z mieszkania wielkości piwnicy. No ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to nie wiem piszący te komentarze to jacyś imbecyle albo gorzej czy wy chociaż podstawówkę skończyliście bo czytanie ze zrozumieniem to dla was ogromny problem ????????????????? przecież jak wół jest napisane ze teraz mieszkają w 23 m a to co wygrali jest dużo większe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!!!! Szczęście jest ważne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja to nie wiem piszący te komentarze to jacyś imbecyle albo gorzej czy wy chociaż podstawówkę skończyliście bo czytanie ze zrozumieniem to dla was ogromny problem ????????????????? przecież jak wół jest napisane ze teraz mieszkają w 23 m a to co wygrali jest dużo większe
No dobra, ale kto normalny zamieni większe mieszkanie na 23 metrowy apartament? Co z tego, że apartament? ale dużo mniejszy. Chyba, że tą szczęśliwą parę tak przyciągnęło słowo apartament i nawet zgodzą się na życie na 23 metrach kwadratowych No cóż są ludzie i parapety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No dobra, ale kto normalny zamieni większe mieszkanie na 23 metrowy apartament? Co z tego, że apartament? ale dużo mniejszy. Chyba, że tą szczęśliwą parę tak przyciągnęło słowo apartament i nawet zgodzą się na życie na 23 metrach kwadratowych No cóż są ludzie i parapety
teraz już wiem dlaczego jesteśmy w na szarym końcu państw europejskich - połowa Polaków to barany, które nie potrafią czytać ze zrozumieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenia gratulacje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
teraz już wiem dlaczego jesteśmy w na szarym końcu państw europejskich - połowa Polaków to barany, które nie potrafią czytać ze zrozumieniem!
Dokładnie! ciężko u Polaków z czytaniem ze zrozumieniem, ale pomyśl co jest gorsze? to, że niektórzy nie umieją czytać ze zrozumieniem, czy to że wciska się młodej parze ludzi klitkę 23m2 wmawiając, że to apartament, a ci to łykają jak pelikany Naprawdę dziwię się tym ludziom, że chcą się przeprowadzić do tak małego mieszkania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padłam ze śmiechu! Gratuluję myśleniu temu co pisze WIELKIMI literami, żeby go zrozumieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dokładnie! ciężko u Polaków z czytaniem ze zrozumieniem, ale pomyśl co jest gorsze? to, że niektórzy nie umieją czytać ze zrozumieniem, czy to że wciska się młodej parze ludzi klitkę 23m2 wmawiając, że to apartament, a ci to łykają jak pelikany Naprawdę dziwię się tym ludziom, że chcą się przeprowadzić do tak małego mieszkania
boże widzisz i nie grzmisz zgadzam sie, że naród polski to kompletni idioci i nie dziwne ze uważają nas za deb***i skoro większość pisząca komentarze to analfabeci nie potrafiący czytać!!!!!!!!!!!! ludzie macie chociaż podstawówkę skończoną ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja piórkuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='18.06.2010, 15:27:35' post='305043'] boże widzisz i nie grzmisz zgadzam sie, że naród polski to kompletni idioci i nie dziwne ze uważają nas za deb***i skoro większość pisząca komentarze to analfabeci nie potrafiący czytać!!!!!!!!!!!! ludzie macie chociaż podstawówkę skończoną ???????? [ [b ]Ludzie przecież Ci co wypisują , ze Oni wygrali taki mały apartament...to prowokują do takiej zenującej dyskusji na tym "forum" a wy to łykneliście...? to jest dopiero NAIWNOSC Boże widzisz i nie grzmisz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
boże widzisz i nie grzmisz zgadzam sie, że naród polski to kompletni idioci i nie dziwne ze uważają nas za deb***i skoro większość pisząca komentarze to analfabeci nie potrafiący czytać!!!!!!!!!!!! ludzie macie chociaż podstawówkę skończoną ????????
Ej spoko nie obrażaj tu nikogo. Ci co piszą komentarze nie cieszą się z 23 metrowego apartamentu, więc nie wiem o co ci chodzi. Zresztą szczęśliwa para, która wygrała też ma prawo się cieszyć, bo może apartament jest i mały, ale jak to mówią "ciasne, ale własne" myślę, że tym młodym ludziom 23 metry kwadratowe spokojnie wystarczy na start
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz młodzi małżonkowie mieszkają w kawalerce o powierzchni 23 mkw. Niebawem przeniosą się do domu prawie trzy razy większego. Oni sie dopiero przeprowadzą, bo tego mieszkania jeszcze nie ma( jest w budowie).ehhh... czytać ze zrozumieniem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Teraz młodzi małżonkowie mieszkają w kawalerce o powierzchni 23 mkw. Niebawem przeniosą się do domu prawie trzy razy większego. Oni sie dopiero przeprowadzą, bo tego mieszkania jeszcze nie ma( jest w budowie).ehhh... czytać ze zrozumieniem....
Do domu? myślałem, że to ma być mieszkanie, a tu okazuje się, że dom Nie wiedziałem, że buduje się tak małe domy, bo sam przyznasz, że 23m2 to trochę mało jak na dom? w ogóle to zastanawiam się jak taki dom może wyglądać, przecież to musi być klitka. A ciekawe jeszcze, czy te 23 metry to razem z działką koło domku? chyba nie, bo to już byłaby makabra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...